• Фотографии
  • Расположение на карте

Продаж землі Ясногородка Вишгородського під забудову біля води

Стоимость: 25 000 $ / 950 000 грн
с. Ясногородка
Город: с. Ясногородка
Площадь участка, соток: 20
Область: Киевская область
Район области: Вишгородский

Коли ви бажаєте прокидатися на свіжому повітрі біля води, тоді ця ділянка для Вас - на Вишгородській район, с.Ясногородка, 20 соток під будівництво будинку. Ділянка розташована біля Київського водосховища, друга лінія від води. А пішки за 20 хвилин можна дійти до великого соснового лісу. Фантастично мальовнича місцевість. Ділянка фасадна, має прямокутну форму, рівна. Розмір 14(22) х 100 метрів. До ділянки веде гарна асфальтована дорога та відкривається мальовничий краєвид на водосховище. Газ та електрика по межі ділянки. Вільний доступ до пляжу.  До межи Києва 48 км. (мето «Героїв Дніпра»). На ділянці можливо побудувати два будинки для себе та дітей, або під оренду, а також виростити плодоносний садок. Вже виросли дві сосни. Купляйте.    

Связаться с менеджером
Оксана Шевченко Специалист по недвижимости
Оксана Шевченко
Специалист по недвижимости
Все объекты агента
Ваша заявка отправленна
Мои избранные

Опция 'Избранное' позволяет вам следить за интересующей вас недвижимостью. Вы можете отметить до десяти объектов недвижимости для отображения в списке ниже и в любое время вернуться к ним для их просмотра.

Вы легко можете добавлять объекты недвижимости в 'Избранное', щелкнув по иконке 'Избранное', соответствующей каждому объекту. (требуются файлы 'cookie').