• Фотографии

ПРОДАЖ БЕЗ КОМІСІЇ! Соф.Борщагівка, великий ЖК, будівля 1404м2 під різний вид діяльності

Стоимость: 1 050 000 $ / 27 300 000 грн
, Небесной сотни
Общая площадь, м2: 1404
Этажность: 3
Назначение: Детский сад, школа раннего развития, центр творчества
Область: Киевская область

Пропонується до продажу окремо розташована будівля (ОРБ) в великому житловому комплексі на Софіївський Борщагівці по вул.Небесної Сотні, в 4 км від Великої Кільцевої, в 10 км від станції метро «Житомирська».

Будівля ідеальна під розміщення ДИТЯЧОГО САДКУ або ПОЛІКЛІНІКИ.

  • Загальна площа будівлі 1404м2 + біль ніш ніж 200м2 експлуатованого даху.
  • 3 поверхи + світлий цокольний поверх.
  • 2 фасадні входи, 2 входи до цокольного поверху.
  • 16 світлих приміщень вільного планування, 4 приміщення на поверсі.
  • Висота стелі: цоколь – 2.75м; 1-й поверх – 3.10м; 2-й поверх – 2.80м; 3-й поверх – 2.80м, дах – до безкінечності).
  • Підведені всі комунікації житлового комплексу – електрика 150 кВТ (можливе збільшення даного ресурсу), центральне водопостачання та каналізація, в пріоритеті альтернативні джерела опалення.

 

ЧУДОВА ІНВЕСТИЦІЯ В ДИТЯЧИЙ САДОК -  НАЙДОХІДНІШИЙ БІЗНЕС  НА ДАНИЙ ЧАС!

 

В житловому комплексі на сьогодення мешкає 5000+ мешканців, планується до 10000+.

Поруч більш ніж 15 житлових кварталів («Петрівський квартал» - 73 побудованих будинків, «Європейка» - 25 побудованих будинків, «Львівський Маєток» - 32 побудованих будинків, «Софія Клубний» - 31 будинок і т.д.).

 

Проблема в учбових закладах дуже гостра! Маємо пропозиції від лідерів управління даного бізнесу!

 

Окупність бізнесу (дитячий учбовий заклад) – до 3.5. років, прибутковість даного бізнесу – від 30%.

ЖК «Затишний квартал» отримав в 2018 році премію Вибір року в номінації «Кращий житловий комплекс в передмісті». Складається з 26 будинків, 14 з яких вже побудовані та 12 – будуються. В комплексі є зогальні зони відпочинку з озелененням і водограєм, газони, спортивний майданчик, проектор для перегляду кінострічок, дитячий садок – яслі, майданчик з батутами.

  • БЕЗПЕКА – ЖК має закриту територію, що цілодобово охороняється, 2 КПП, шлагбауми при виїзді, відео спостереження попериметру.
  • Власна ІНФРАСТРУКТУРА та КВАРТАЛ – крамниці, кафе, аптеки, стоматології, салони краси, безкоштовна необмежена паркова, власний ЖЕК.
  • ТРАНСПОРТ – власний маршрутний транспорт від КП житлового комплексу до станції метро «Академмістечко» кожні 20 хвилин, громадський маршрутний транспорт № 796 від комплексу до станції метро «Академмістечко». Зупинка громадського транспорту в 500 метрів. Планується маршрут до станції метро «Теремки».

 

ДЗВОНІТЬ, ДІЗНАЙТЕСЬ більше про прибутковість даної інвестиції!

 

Продаж будівлі здійснюється представником міжнародної агенції нерухомості RE/MAX за ЦІНОЮ УЗГОДЖЕННОЮ З ВЛАСНИКОМ та без комісії для покупця!

 

Связаться с менеджером
Алла Ильченко Специалист по недвижимости
Алла Ильченко
Специалист по недвижимости
Все объекты агента
Ваша заявка отправленна
Мои избранные

Опция 'Избранное' позволяет вам следить за интересующей вас недвижимостью. Вы можете отметить до десяти объектов недвижимости для отображения в списке ниже и в любое время вернуться к ним для их просмотра.

Вы легко можете добавлять объекты недвижимости в 'Избранное', щелкнув по иконке 'Избранное', соответствующей каждому объекту. (требуются файлы 'cookie').