• Фотографии

Оренда без %! Офіс 405 кв.м в новому Бізнес-центрі на Столичному шосе.

Стоимость: 7 300 $ / 189 800 грн
г. Киев, Набережно-Корчуватська 22
Общая площадь, м2: 405
Этаж: 2
Этажность: 5
Город: г. Киев
Год постройки: 2021
Область: Киевская область
Район области: Голосеевский
Мебель: -
Ремонт: -
Коммуникации: +

Пропонуються в довгострокову оренду офіс з чудовим крєвидом та власними терасами в сучасному Бізнес-Центрі HIGHWAY. Зручне транспортне сполучення та розташування, прямий під'їзд на авто зі Столичного шосе та проспекту Науки.

БЦ класу А введений в експлуатацію в 2021 році, 5-ть поверхів, збудований за новітніми технологіями, має безліч переваг. Упорядкована територія з оригінальним садовим декором і зручними меблями, пішохідними доріжками, авто- та велопарковками, підземний паркинг. Цілодобова охорона та відеомоніторинг.

Круте архітектурне рішення - панорамне скління від SHÜCO (Німеччина). Два панорманих ліфти KONE(Фінляндія), панорамна тераса, кафе та коворкінг на даху. Це забезпечить чудовий краєвид із вашого робочого місця щодня; безпеку та зручність; високу пожежостійкість; високий рівень звукоізоляції; саморегульовану систему вентиляції;поєднання теплоізоляції та герметичності зменшить енергоспоживання.

Офісне приміщення у форматі Open Space. Встановлені внутрішньопідлогові конвектори. Ремонтні канікули за домовленістю.

Проведений оптоволоконний інтернет по всій будівлі, швидкісні можливості інтернету: від 10 Мбіт/с до 1 Гбіт/с

Центральна система кондиціювання LG multi V5 та приточно-витяжна вентиляція VENTS із рекуперацією. Автономне водопостачання гарячої води (теплові насоси). Власна підстанція - 250 кВт (на 1 кв.м. виділяється 32 Вт/на офіси -30-60кВт).

Связаться с менеджером
Лариса Бойко Специалист по недвижимости
Лариса Бойко
Специалист по недвижимости
Все объекты агента
Ваша заявка отправленна
Мои избранные

Опция 'Избранное' позволяет вам следить за интересующей вас недвижимостью. Вы можете отметить до десяти объектов недвижимости для отображения в списке ниже и в любое время вернуться к ним для их просмотра.

Вы легко можете добавлять объекты недвижимости в 'Избранное', щелкнув по иконке 'Избранное', соответствующей каждому объекту. (требуются файлы 'cookie').