• Фотографии
  • Расположение на карте

Оренда 67м2 магазин/аптека/мед центр/лабораторія/салон/банк/офіс, СВІЙ ВХІД, ВІТРИНА, ЦЕНТР МІСТА

Стоимость: 1 680 $ / 43 680 грн
Киев, Ул. Бульварно – Кудрявская 15
Общая площадь, м2: 67
Этаж: 1
Этажность: 11
Город: Киев
Год постройки: 2020
Область: Каховская область
Район области: Киево-Святошинский район
Жилая пл., м2: 67
Ремонт: под чистовую отделку
Коммуникации: +

Довгострокова оренда!

Приміщення  БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНОГО  призначення  -  Магазин, Аптека, Медичний центр або Медична лабораторія, Салон краси, Банк, Офіс, Дитячий центр розвитку, Шоу –рум

Шевченківський район м. Києва, історичний ЦЕНТР МІСТА, вул.  Бульварно – Кудрявська (колишня вул. Воровського), буд. 15, ЖК бізнес – класу «Ярославів Град». В ЖК 5 будинків – 776 квартир. ЖК зданий в експлуатацію, на даний час мешканці активно ведуть ремонті роботи.

Площа 67м2, розташоване на 1му поверсі, має  ОКРЕМИЙ ВХІД, ВІТРИННІ ВІКНА. Фасад приміщення виходить на головну площу житлового комплексу. Має двостороннє скління «в підлогу» та гарно проглядається як з головного входу на територію, так і з середини самого комплексу.

Стан приміщення – після будівельників. Електрика – 20кВт, водопостачання, каналізація та опалення централізовані. Н =4.6м. Санвузол 1 на 2 приміщення.

РЕМОНТНІ КАНІКУЛИ. Строк – по домовленості.

Вартість оренди в місяць $1680/м2 ($25/м2) + комунальні витрати.

БЕЗ КОМІСІЇ для орендаря!

Связаться с менеджером
Алла Ильченко Специалист по недвижимости
Алла Ильченко
Специалист по недвижимости
Все объекты агента
Ваша заявка отправленна
Мои избранные

Опция 'Избранное' позволяет вам следить за интересующей вас недвижимостью. Вы можете отметить до десяти объектов недвижимости для отображения в списке ниже и в любое время вернуться к ним для их просмотра.

Вы легко можете добавлять объекты недвижимости в 'Избранное', щелкнув по иконке 'Избранное', соответствующей каждому объекту. (требуются файлы 'cookie').