• Фотографии
  • Расположение на карте

БЕЗ КОМІСІЇ! Гореничі 12 соток, можливий розподіл, Тиша, Ліс, Свіже повітря

Стоимость: 20 000 $ / 520 000 грн
, пер. Черешневый
Площадь участка, соток: 12.24
Назначение: для строительства и обслуживания жилого дома, хозяйственных строений и сооружений
Область: Киевская область
Район области: Киево-Святошинский район

Ділянка для Покупців,  що люблять Тишу, Свіже повітря, невеличку кількість сусідів, просторі Краєвиди, прогулянки Лісом та Луками , мають Песика або Кізочку та інших улюбленців.

Ділянка розташована на околиці селища,  провулок Черешневий (для орієнтиру  продовження вул. Сологуба). Місцевість розташована  на височині, в 300м за ділянкою пролягає ліс, навкруги,  крім найближчих сусідів,  землі сільськогосподарського призначення –  луки, сади.  ТУТ ВИДНО ЗІРКИ!

Ділянка квадратна, з широким фасадом 35,28 (фасад)  Х 36м , можливий розподіл на ДВІ для Найкращих Найближчих Людей, з якими хочеться розділити своє неповторне життя.

Кадастровий номер 3222482001:01:006:0155, координати на мапі 50.415564, 30.183652

Цільове призначення – під будівництво та обслуговування житлового будинку.

На фасаді ділянки, майже посередині, опора електропередач (не потрібно ставити самому).  У майбутньому власні свердловина та септик дадуть відчуття незалежності  від «матриці» . Вулиця заасфальтована, до ділянки 100м твердої  грунтової  дороги.

До центральної вулиці Соборної  - 1,5км. По вулиці розташоване відділення №2 Нової Пошти, поруч Сільська Рада  - зайти на каву та приємну бесіду, мимохідь вирішити Важливе Питання, чом ні?!

В селищі, де переважає сучасна котеджна забудова, є загальноосвітня школа, дитячий садок, стадіон, магазин «Фора», інші продуктові та побутові магазини, аптеки, на трасі велике «Сільпо», заправка КЛО.

Від початку села до станції метро Житомирська – 10км. Від ділянки до Житомирської траси – 5,7 км, до Бишівської  (Білогородка – Святопетрівське -Софіївська Борщагівка – Велика Кільцева) - 4,3км.  Вибір шляхів Є – Житомирська траса, Велика Кільцева, Одеська, ВЕСЬ СВІТ – ОБМЕЖЕННЯ В ГОЛОВІ!

Ця ділянка Вартує своєї Ціни – Дві в Одній, надзвичайно Тиха Околиця, так, і Природа!

Без комісії для Нашого Покупця!

Связаться с менеджером
Алла Ильченко Специалист по недвижимости
Алла Ильченко
Специалист по недвижимости
Все объекты агента
Ваша заявка отправленна
Мои избранные

Опция 'Избранное' позволяет вам следить за интересующей вас недвижимостью. Вы можете отметить до десяти объектов недвижимости для отображения в списке ниже и в любое время вернуться к ним для их просмотра.

Вы легко можете добавлять объекты недвижимости в 'Избранное', щелкнув по иконке 'Избранное', соответствующей каждому объекту. (требуются файлы 'cookie').