• Фотографии
  • Расположение на карте

ПРОДАЖ БЕЗ КОМІСІЇ! Елітна заміська родинна садиба в Лісниках 880м2 на ділнці 50 соток

Стоимость: 3 500 000 $ / 91 000 000 грн
Лесники
Количество комнат: 10
Общая площадь, м2: 880
Город: Лесники
Площадь участка, соток: 50
Область: Киевская область
Район области: Киево-Святошинский
Количество спален: 6

РОДИННА САДИБА – це не тільки заміський будинок та прилягаюча до нього земля, а й духовна територія, де знайшли відбиток різні події життя родини, її декількох поколінь – буденні турботи, веселі празники, часи праці та відпочинку.

Заміська садиба призначена для помешкання великої дружньої родини. Вона вміщає все необхідне для зручного проживання на протязі всього року. Відрізняється своєю ЗНАЧИМІСТЮ та РОЗМАХОМ.

Дана садиба розташована в престижному селищі Лісники в 7км від Києва та знаходиться в одному з найзручніших за транспортним сполученням місці в Новообуховскому напрямку.

Складається з ГОСПОДАРСЬКОГО БУДИНКУ, ГОСТЬОВОГО БУДИНКУ, ЛІТНЬОЇ КУХНІ, СПОРТКОМПЛЕКСУ.

ГОСПОДАРСЬКИЙ БУДИНОК 440м2 в 2 поверхи. Складається з двох ідентичних частин по 220м2, що автономні одна від одної з боку вхідної групи, комунікаціями та плануванням, однак об’єднані в один архітектурний ансамбль та мають перехід з одної частини в іншу.

В будинку 2 прихожі, їдальня з кухнею – студією, гостина з каміном,  2 спальні кімнати на 1-му поверсі, 4 спальні кімнати на 2-му поверсі, 6 санвузлів, 4 гардеробні кімнати, 2 балкони та 2 виходи на терасу – з їдальні та гостиної.

В оздобленні використані якісні та коштовні матеріали. Ремонт 2019 року.

ГОСТЬОВИЙ БУДИНОК 120м2 в 2 поверхи з усіма зручностями, може слугувати як ДОМАШНІЙ ОФІС.

ЛІТНЯ КУХНЯ 100м2 з кімнатами для помешкання персоналу.

СПОРТКОМПЛЕКС 220м2 з тренажерним залом, кімнатою відпочинку, кухнею, сауною, хамамом, барбекю на відкритій терасі.

Площа ділянки складає 50 соток. На ділянці 3 автономні заїзди. Виконано ландшафтний дизайн, розведений авто полив, посаджені декоративні та плодові дерева, город.

Також є відкритий БАССЕЙН 15Х4м з підігрівом води, зустрічною хвилею, освітленням, дитячий майданчик, гараж, місця для паркування авто.

В будинки підключені ВСІ сучасні КОМУНІКАЦІЇ: 30 кВт електрики, резервний дизельгенератор, сезонний тариф на електрику, 2 свердловини по 65м, фільтрація води до питної, газове та твердопаливне опалення, септик, СОНЯНІ БАТАРЕЇ для обслуговування басейну, блискавкозахист, охоронна сигналізація та відеоспостереження, супутникове ТБ, швидкісний мережевий інтернет.

ЦЯ САДИБА ВАРТА ВАШОЇ УВАГИ!

Продаж здійснюється представником міжнародного агентства нерухомості RE/MAX по ціні УЗГОДЖЕНОЮ З ВЛАСНИКОМ БЕЗ КОМІСІЇ для покупця!

Связаться с менеджером
Алла Ильченко Специалист по недвижимости
Алла Ильченко
Специалист по недвижимости
Все объекты агента
Ваша заявка отправленна
Мои избранные

Опция 'Избранное' позволяет вам следить за интересующей вас недвижимостью. Вы можете отметить до десяти объектов недвижимости для отображения в списке ниже и в любое время вернуться к ним для их просмотра.

Вы легко можете добавлять объекты недвижимости в 'Избранное', щелкнув по иконке 'Избранное', соответствующей каждому объекту. (требуются файлы 'cookie').